Umístění

Areál hotelu se nachází pouhých 50m od lanovky Špindlerův Mlýn-Medvědín. Je výborným výchozím bodem pro zimní lyžovačku i letní horské túry.Přímo před hotelem je zastávka pro skibusy i cyklobusy. Autobus Vás doveze dokonce až ke Špindlerovce.

Kde aquapark najdete

Umístění

Aktivity v areálu

I když se rozhodnete zůstat v areálu hotelu, nudit se určitě nebudete. Přímo v areálu je vám k dispozici minigolf, stolní tenis, badminton nebo pétanque.

Mapa areálu

Aktivity v areálu

Pro děti

Pro malé hosty jsme připravili spoustu zábavy. Čeká je trampolína, hřiště s prolézačkami, skluzavkou a zipline. V případě nepříznivého počasí situaci zachraňuje oblíbený dětský koutek v budově I. V letních měsících každý den naše animátorky připravují dětem zajímavý program.

Pro děti

Lyžování

Budete ubytováni přímo pod stanicí lanovky Medvědín, která je součástí Špindlerova Mlýna. Ten nabízí 5 lanovek a 11 vleků, 25 km sjezdových tratí, běžecké tratě, snowparky a pyšní nejmodernějším vybavením, například šestisedačkovou vyhřívanou lanovkou. Myslí i na nejmenší lyžaře, u spodní stanice lanovky na Medvědín se seznámí s lyžováním v dětském parku.

Lyžování

Tipy na výlety

Ať už vás lákají adrenalinové zážitky, zábavné naučné stezky, chcete se vydat na túru na hory nebo si ji trochu ulehčit a na hory se svézt lanovkou, Hotel Aquapark je parádním výchozím bodem. Každý si u nás přijde na své. Co bychom vám doporučili?

Tipy na výlety

Tipy na výlety

Cyklistika

Vyražte na výlet na kolech! Špindlerův Mlýn ve svém okolí nabízí příjemné cyklotrasy a cyklostezky různých úrovní náročnosti. Kola si můžete půjčit přímo v areálu, pokud si přivezete svá, rádi vám nabídneme prostor pro úschovu. V létě je ve Skiareálu postavena crossová a slalomová trať – bike park a cyklobusy zastavují přímo před naším hotelem.

Cyklotrasy a cyklobusy

Cyklistika