Kompletně NOVÉ WELLNESS

Jsme nadšení, že Vám můžeme nabídnout nové wellness po kompletní renovaci. Kromě stávající finské sauna, parní lázně a masáží přibyly také horké novinky jako venkovní vířivka, Kneippův chodník a aroma sauna. Můžete si vybrat, který relax Vám bude nejvíc vyhovovat. 

Kompletně NOVÉ WELLNESS

Venkovní vířivka

Hitem  nového wellness je venkovní vířivka, která je umístěna na balkoně přímo ve Wellness centru. Kombinace studeného horského vzduchu a teplé lázně Vám dodá relaxaci po lyžování nebo po horské túře. 

Venkovní vířivka

Aroma sauna

Aroma sauna je spojením tepla a vůně. Její účinek je založen na pozitivním vlivu čichových vjemů na psychiku člověka. Má také pozitivní účinek na dýchací systém, snižuje tlak krve, čistí pleť, pomáhá při bolestech hlavy a urychluje metabolismus. 

Aroma sauna

Finská sauna

Sauna napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, utiší podrážděné nervy, migrénu nebo nervozitu. Díky saunování se tělo začne silně okysličovat a dojde k rozšiřování cév. Je prospěšná jako prevence vůči alergiím.

Ceník a otevírací doba

Finská sauna

Kneippův chodník

Střídavá chůze v horkém a studeném bazénku po přírodních kamenech stimuluje krevní oběh a uklidňuje nervový systém. Tuto léčbu vodou začal provozovat léčitel Sebastian Kneipp již v 19. století. Vyzkoušejte tuto uklidňující a stimulující relaxaci. 

Kneippův chodník

Masáže

Využijte možnosti objednat si u našich profesionálních masérů regenenerační, sportovní, aromaterapeutickou, indickou nebo ayurvédskou masáž či masáž lávovými kameny a posunout tak regeneraci ve wellness na novou úroveň.

Nabídka a ceník masáží

Masáže

Parní sauna

Parní mlhová lázeň kombinuje benefity vlhka a tepla, které ale není tak velké jako v případě klasické sauny. Teplota 40 °C–50 °C a vlhkost vzduchu až 100 % je ideální pro uvolnění svalů, průdušek, podporuje lepší prokrvení, čistí a oživuje pokožku. Zvláště zdravá je horká pára při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích.

Ceník a otevírací doba

Parní sauna

Solná jeskyně

Vyzkoušejte si relaxaci v prostředí léčivé solné jeskyně. Teplem vycházejícím nejen z podlahy ale i ze stěn je vzduch prosycován prvky, které jsou v soli obsaženy (jód, draslík, sodík, vápník, hořčík, brom, selen).

Jedna hodina pobytu v solné jeskyni je podle odborníků srovnatelná s dvou až třídenním pobytem u moře. Osvětlovací systém a ozvučení jeskyně včetně polohovacích  lehátek zajišťují dokonalý odpočinek.

Pro děti je připraveno „solné pískoviště“ s hračkami a se skluzavkou.

Ceník a otevírací doba

Solná jeskyně