Lokalita

Umístění

Areál hotelu se nachází pouhých 50m od lanovky Špindlerův Mlýn-Medvědín. Je výborným výchozím bodem pro zimní lyžovačku i letní horské túry.Přímo před hotelem je zastávka pro skibusy i cyklobusy. Autobus Vás doveze dokonce až ke Špindlerovce.

Kde aquapark najdete

Umístění

Aktivity v areálu

I když se rozhodnete zůstat v areálu hotelu, nudit se určitě nebudete. Přímo v areálu je vám k dispozici minigolf, stolní tenis, badminton nebo pétanque. Odpočinek si můžete dopřát na písečné pláži v relax zóně u jezírka (jezírko není určeno ke koupání)

Mapa areálu

Aktivity v areálu

Pro děti

Pro malé hosty jsme připravili spoustu zábavy. Čeká je trampolína, hřiště s prolézačkami, skluzavkou a zipline. V případě nepříznivého počasí situaci zachraňuje malý dětský koutek v budově I. 

Pro děti

Adrenalinové aktivity a půjčovny

Vyzkoušej adrenalinové aktivity. Pro hosty Hotelu Aquapark je na recepci připravena sleva 15% na všechny aktivity firmy Yellow Point. Půjčovna kol a koloběžek se nachází přímo v areálu Aquaparku. 

Vybírej z těchto aktivit : půjčovna čtyřkolek, elektrokol, el. koloběžek, horských kol, terénních koloběžek nebo koloběžková dráha. Nenechej si ujít zip line, obří houpačku, lezeckou stěnu, lukostřelbu, bungee trampolínu, aquazorbing, slaňování, rafting, lezení po skalách, jízdu na koni, trikke a paintball. Je možné také objednat např. výlety s horským vůdcem nebo zabavit děti v Art centru Puntík.

Náš partner pro adrenalinové aktivity  

Yellow Point +420 778 765 969

www.ypoint.cz

Adrenalinové aktivity a půjčovny

Lyžování

Budete ubytováni přímo pod stanicí lanovky Medvědín, která je součástí Špindlerova Mlýna. Ten nabízí 5 lanovek a 11 vleků, 25 km sjezdových tratí, běžecké tratě, snowparky a pyšní nejmodernějším vybavením, například šestisedačkovou vyhřívanou lanovkou. Myslí i na nejmenší lyžaře, u spodní stanice lanovky na Medvědín se seznámí s lyžováním v dětském parku.

Lyžování

Půjčovna lyží a lyžařská škola

Pokud jste na hory vyrazili bez lyží, nevadí!  Přímo v hotelovém areálu se nachází půjčovna Yellow point, kde si můžete vybrat ze široké škály sportovního vybavení a navíc využít slevu až 30% pro naše hotelové hosty.

Domluvit si zde můžete také lyžařskou školičku pro malé i velké s 10% slevou.

Yellow Point +420 731 160 152

www.ypoint.cz

Půjčovna lyží a lyžařská škola

Tipy na výlety

Ať už vás lákají adrenalinové zážitky, zábavné naučné stezky, chcete se vydat na túru na hory nebo si ji trochu ulehčit a na hory se svézt lanovkou, Hotel Aquapark je parádním výchozím bodem. Každý si u nás přijde na své. Co bychom vám doporučili?

Tipy na výlety

Tipy na výlety

Cyklistika

Vyražte na výlet na kolech! Špindlerův Mlýn ve svém okolí nabízí příjemné cyklotrasy a cyklostezky různých úrovní náročnosti. Kola si můžete půjčit přímo v areálu, pokud si přivezete svá, rádi vám nabídneme prostor pro úschovu. V létě je ve Skiareálu postavena crossová a slalomová trať – bike park a cyklobusy zastavují přímo před naším hotelem.

Cyklotrasy a cyklobusy

Cyklistika