Finská sauna

Sauna napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, utiší podrážděné nervy, migrénu nebo nervozitu. Díky saunování se tělo začne silně okysličovat a dojde k rozšiřování cév. Je prospěšná jako prevence vůči alergiím.

Ceník a otevírací doba

Finská sauna

Parní sauna

Parní mlhová lázeň kombinuje benefity vlhka a tepla, které ale není tak velké jako v případě klasické sauny. Teplota 40 °C–50 °C a vlhkost vzduchu až 100 % je ideální pro uvolnění svalů, průdušek, podporuje lepší prokrvení, čistí a oživuje pokožku. Zvláště zdravá je horká pára při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích.

Ceník a otevírací doba

Parní sauna

Masáže

Využijte možnosti objednat si u našich profesionálních masérů regenenerační, sportovní, aromaterapeutickou, indickou nebo ayurvédskou masáž či masáž lávovými kameny a posunout tak regeneraci ve wellness na novou úroveň.

Nabídka a ceník masáží

Masáže

Solná jeskyně

Vyzkoušejte si relaxaci v prostředí léčivé solné jeskyně. Teplem vycházejícím nejen z podlahy ale i ze stěn je vzduch prosycován prvky, které jsou v soli obsaženy (jód, draslík, sodík, vápník, hořčík, brom, selen).

Jedna hodina pobytu v solné jeskyni je podle odborníků srovnatelná s dvou až třídenním pobytem u moře. Osvětlovací systém a ozvučení jeskyně včetně polohovacích  lehátek zajišťují dokonalý odpočinek.

Pro děti je připraveno „solné pískoviště“ s hračkami a se skluzavkou.

Ceník a otevírací doba

Solná jeskyně